Cztery Pory Roku

  • cztery-pory-roku-s-01
  • cztery-pory-roku-s-02
  • cztery-pory-roku-s-03
  • cztery-pory-roku-s-04

Sprawdzone rozwiązania, dotrzymane obietnice

12 lat temu pierwsze budynki osiedla Cztery Pory Roku realizowane były na otwartej przestrzeni. Dziś w tym miejscu znajduje się kompleksowe osiedle, z własnymi ciągami komunikacyjnymi, zaaranżowanymi terenami zielonymi oraz bazą rekreacyjną, w ramach którego wygodnie mieszka ok. 5000 Wrocławian.

Zamieszkaj w nowej dzielnicy

Do atutów Jagodna należą z pewnością rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, rozwinięta sieć komunikacji, wraz z planowaną rozbudową ulicy Buforowej i budową pętli tramwajowej oraz bliskość terenów zielonych o walorach rekreacyjnych. Wszystko to sprawia, że osiedle to jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie mieszkanie z dala od miejskiego zgiełku, zapewniając jednocześnie łatwy dojazd do innych rejonów miasta oraz dostęp do niezbędnej infrastruktury.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Projektując nowy etap osiedla Cztery Pory Roku postaraliśmy się o to, by był miejjscem bezpiecznym dla mieszkańców i przyjaznym dla najmłodszych. Inwestycja wyposażona zostanie w własny klub mieszkańca oraz bezpieczny plac zabaw. Całość będzie ogrodzona i monitorowana.

Sprawdzona jakość

Na nowej części osiedla docelowo powstanie sześć 3-piętrowych budynków, wyposażonych w nowoczesne windy, pomieszczenia na rowery i wózki, pojemne garaże podziemne oraz miejsca parkingowe na wyłączność. Kompleks zostanie wybudowany przy użyciu rozwiązań i materiałów wysokiej jakości – bloczków silikatowych, akustycznych dylatacji posadzek i klatek schodowych, termicznych dylatacji płyt balonowych. Również tereny wspólne oraz zieleń otaczająca inwestycje zostaną starannie zaaranżowane, co jest standardem wszystkich inwestycji Archicomu i w dużym stopniu decyduje o ich popularności wśród nabywców.

Więcej niż mieszkanie

Projektując mieszkania staraliśmy się maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności pomieszczeń, tak żeby umożliwić maksymalną swobodę ich późniejszej aranżacji i dostosowania do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Dodatkowo, żeby powiększyć dostępną przestrzeń, mieszkania parterowe wyposażyliśmy we własne ogrody, a te, znajdujące się na wyższych kondygnacjach w przestronne balkony.